AKSOSAN Soğutma Sistemleri


AKSOSAN soğutma sistemleri çeyrek asırdan fazla olan bilgi ve deneyimini 2004 yılında kurduğu firma ile üretim hayatına katılmıştır. AKSOSAN soğutma sistemleri ticari hayatında yurt içi ve yurt dışından birçok firmanın soğutma taleplerini modern çağın imkânlarını kullanarak karşılamıştır.

AKSOSAN ürünlerini, üst düzey kalitede, zamanında teslimat, akılcı maliyet prensipleri ile üreterek müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi, yaşamı kolaylaştırmayı ana prensip olarak benimsemiştir. Fonksiyonalite, güvenlik ve ergonomik kullanım ürünlerimizin ortak niteliğidir.

Hipermarket, Süpermarket, Şarkuteri, Kasap, Pastahane, Catering gibi firmalar müşterilerimizin başlıcalarıdır.AKSOSAN Soğutucu Duvar Reyonları, Soğutucu Servis Reyonları, Sebze - Meyve Reyonları, Derin Dondurucu Reyonlar, Soğutucu Pasta ve Unlu Mamul Reyonları, Dondurma teşhir reyonları, Morg kabinleri, Soğuk Odalar, Endütriyel mutfaklar, merkezi soğutma sistemleri gibi geniş ürün yelpazesine sahittir.Tarihçemiz

2004 yılında AKSOSAN İstanbul üsküdar da ufak bir imalathane olarak kurulmuştur. Kısıtlı imkanlar ile kurulmasına rağmen teknolojik imkanları kullanarak çok kısa sürede Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaya başlamıştır. Rekabet koşullarının en üst düzeyde olduğu yıllar da bile kaliteli ve ergonomik ürünler üretek müşteri memnuniyetini ve doğaya saygıyı bir ilke haline getirmiştir.

AKSOSAN soğutma endüstrisinde yenilikci teknolojileri geliştirerek , uygulayarak, geleceğe ışık tutarak dünyadaki sayılı firmalar arasına girmeye çalışmaktadır.

parallax background

Misyonumuz

AKSOSAN Market ekipmanları , Endüstriyel mutfak , Soğutma sistemleri ve Partner şirketlerimiz olarak insana ve doğaya saygıyı prensip haline getirip ürünlerini en ileri teknolojiyi kullanarak ihtiyaçları ve talepleri doğru tahlil edip, çağın gerektirdiği soğutma teknolojisini hizmete sunmaktır.

Vizyonumuz

AKSOSAN ailesi olarak bilgimiz ve değerlerimizle müşterilerimizin daha kaliteli ürünlerle hizmet verebilmeleri için sağlam, dayanıklı ve ergonomik ürünler üretmek ve kaliteyi ulaşılabilir hale getirmektir.